26
lis

Laptopy poleasingowe Kraków

Laptopy poleasingowe Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ta zręcznościówka jest jedną z najbardziej wciągających i sympatycznych gier jakie kiedykolwiek zagościły na konsoli.

Rovio to fińska firma, która stworzyła „Wściekłe ptaki’ w roku 2009. Na początku można je było przetestować tylko w App Store Apple’a. Jednak jej popularność na iPhonie otworzyła drzwi do innych systemów, a także dużo większej ilości fanów i graczy. Dzisiaj rządzi nie tylko na gadżetach „kieszonkowych” ale także na PC i PlayStation 3. Sława tej gry nie jest bezpodstawna. Jej prostota, a jednocześnie bardzo skrzętne dopracowanie sprawia, że nie da się w niej nie zakochać.

Jak przedstawia się fabuła? Grupa niezwykle wrednych, zielonych świń chce porwać jajka z pisklętami. Królowa najeźdźców zabiera je do swojego zamku prawdopodobnie w celu konsumpcji. Rodzice szybko jednoczą siły i zrobią wszystko aby odzyskać swoje potomstwo. Tutaj pojawia się rola gracza, który użyje wszystkich swoich talentów aby rozbić szeregi wroga.

Świnie ukrywają się w fortecach, które z pozoru tylko wyglądają na nie do rozbicia laptopy poleasingowe Kraków. Tak naprawdę są to wraki architektoniczne, które przy dobrym uderzeniu sypią się jak domki z kart. Nasi przeciwnicy za materiał budulcowy biorą beton, szkło i drewno w różnych formach. My musimy tak wystrzelić naszych ptasich żołnierzy (z procy oczywiście), aby fortecę i ukryte w nich zielone prosiaki zniknęły z powierzchni ziemi. Do dyspozycji mamy różnorodnych „lotników”. Podstawowa forma to czerwony, dość wytrzymały ptaszek bez dodatkowych umiejętności. Wraz z pokonywaniem kolejnych etapów i plansz dostajemy nowych zawodników: kanarka z przyspieszeniem, tukana – bumerang, kruka bombardiera, czy potrójnego słowika.

W czasie lotów, a także samego uderzenia naszymi „ptasimi pociskami” dzieją się isnte cuda. Fizyka gry pozwala na niesamowite wydarzenia związane z wyburzaniem, czy celowaniem. Czasami kiedy wydaje nam się, że misja jest przegrana, zamek w który uderzyliśmy może legnąć w gruzach. Za niewykorzystanych zawodników dostajemy oczywiście punkty i bonusy. Najbardziej prestiżowym uhonorowaniem jest złote jajo, za nadzwyczajne dokonania. Ogromy plus należy się ekipie Rovio także za ilość poziomów, które musimy pokonać. Gra dzieli się na 4 światy (5 to dodatkowe poziomy za złote jajka), które często dzielą się na 3 mniejsze. Pierwszy i drugi oferuje nam po 21 plansz, dwa następne po 15. To wszystko sprawia, że „Angry Birds” to długie godziny przyjemności i bitew w świńskich fortecach.

Kolejnym pozytywem jest ścieżka dźwiękowa składająca się na proste, a zarazem przyjemne i zabawne melodie. Oczywiście każdy ptak ma także swoje odgłosy, które zmieniają się w czasie lotu i ewentualnego ataku.

Piękna rysunkowa animacja, genialna fizyka gry, mnóstwo godzin zabawy, świetny humor i gagi. „Angry Birds” to aplikacja bez minusów, która zachwyca dbałością o szczegóły i prostotą rozrywki. Waży prawie 17MB ale jest warta instalacji na Waszych systemach nawet za cenę filmu, czy muzyki. Jeśli uda się Wam pokonać zielone prosiaki w tej części, zassysajcie świąteczny dodatek „Angry Birds: Seasons”. Bierzcie się więc do roboty, bo wojna ze świniami już trwa!

Ocena: 9/10

Plusy:
- ilość poziomów
- animacja
- dźwięki
- grywalność i fizyka
- humor

Minusy:
- brak

Zobacz także:

Comments are closed.